Chicco Antipacitný prsný odsávač

Sklad: Nie je!
Chicco Antipacitný prsný odsávač

Chicco Antipacitný prsný odsávač

 

Na odsávanie zvyškového mlieka a rýchle čistenie mliečnych kanálikov sa dá použiť odsávač prsníka, ktorého sila môže byť kontrolovaná matkou.

 

 

6,90
Vypredané
K obľúbeným
Odporučiť
Vytlačiť
Porovnanie
Otázka k produktu
Detaily
Informácie
Detaily

Chicco Antipacitný prsný odsávač

 

Aby sa predišlo zápalom z materského mlieka, ktoré zostalo v prsníku, je potrebné použiť antipacitné čerpadlo. Tento produkt je veľmi ľahko použiteľný v tempe určenom matkou. Je to užitočné pri odsávaní zvyškového mlieka, keď dieťa zaspí, unaví sa, dobre žije a nie je schopné vysať všetko mlieko z materského prsníka. Vyrobené z nárazuvzdorného plastu sa pekne prispôsobuje tvaru prsníka a odstredené mlieko zhromažďuje do časti v tvare zvončeka.

 

Ak bola antikoagulačná prsná pumpa zakúpená pred pôrodom, môže sa použiť v prvom období, pretože je ľahké s ňou začať mlieko a po dojčení môžeme skontrolovať, či v prsníkoch nezostáva skutočne žiadne mlieko. Tým sa zabráni zostávajúcemu mlieku, aby spôsobilo zápal.

 

Môžeme ho použiť na mlieko prakticky akéhokoľvek množstva mlieka, ale odporúčame ho pred a po kŕmení, pretože ak chcete mlieko vo väčšom množstve, existuje iný, modernejší nástroj, ktorý môže zmeniť saciu silu a nie matka musí robiť únavnú časť veci.

 

Informácie
Značka
Chicco
Veková kategória
Pre mamičky
Dopravné náklady
4
Typ
manuálna odsávačka mlieka
Číslo produktu
14159
Číslo výrobcu
CH06173532
EAN
8058664030583
Prepravné náklady
Nad 50€ dopravné zadarmo
Výrobca
Chicco
Sklad
Nie je!
EAN číslo
14159
heureka.sk najnakup.sk pricemania.sk tovar.sk shop-mania.sk