BeSafe iZi Combi X4 isofix autosedačka 9-18kg - 64 Fresh Black Cab

Sklad: Nie je!
BeSafe iZi Combi X4 isofix autosedačka 9-18kg - 64 Fresh Black Cab

BeSafe iZi Combi X4 isofix autosedačka 9-18kg - 64 Fresh Black Cab

 

Bezpečnosť a inovácia! Populárna verzia obľúbenej sedačky Isofixes BeSafe iZi Combi, ktorá kombinuje obvyklé pohodlie s dokonalými bezpečnostnými návrhmi!

DOPRAVA ZADARMO DOMOV!

 

416,60
Vypredané
K obľúbeným
Odporučiť
Vytlačiť
Porovnanie
Otázka k produktu
Detaily
Informácie
Detaily

Komu to odporúčame?

Obzvlášť pre tých, ktorí chcú vynikajúci komfort a praktické funkcie autosedačiek BeSafe na autosedačke Isofix. Odporúčame tým, ktorí si cenia spoľahlivosť, eleganciu a predovšetkým maximálnu bezpečnosť svojich detí pri cestovaní autom!

 

Vlastnosti:Autosedačka BeSafe iZi Combi X4 Isofix sa môže používať od 0 do 18 kg, tj od novorodenca do 4 rokov. Vyhovuje najnovšej norme ECE R44 / 04. Má nespočetné množstvo skvelých funkcií, vďaka ktorým je autosedačka skutočne výnimočná: vďaka tomu bude perfektnou voľbou!

 

1. Môže byť tiež vložený do auta chrbtom k smeru jazdy, čo je pre dieťa 5x bezpečnejšie. Čím dlhšie použijeme tento smer pripojenia, tým dlhšie poskytujeme pre naše maličkosti zvýšenú bezpečnosť.

 

2. Poskytuje vynikajúcu bočnú ochranu vášho dieťaťa vďaka všestrannej bočnej ochrane a zároveň perfektne chráni hlavu a krk v prípade kolízie a každodennej premávky.

 

3. Nastaviteľný priestor: dá sa úplne pritlačiť k operadlu sedadla, takže priestor pre dospelých sa zväčšuje až o 10 cm. Ako dieťa rastie, môže sa posúvať dozadu, aby sa uľahčilo osadenie malých nôh.

 

4. Nahrávanie v troch krokoch: môžeme zaznamenávať ľahko a rýchlo. Môžete ich jednoducho zacvaknúť do konektorov izofixov vozidla. Ľahko vyklopiteľnú opornú nohu a nastaviteľný dorazový rám je možné upevniť za pár sekúnd.

 

5. Vybavené univerzálnymi konektormi ISOfix - zelenou kontrolkou, aby ste zabránili chybnému pripojeniu, takže sa nemusíte obávať nesprávneho upevnenia sedadla!

 

6. Sedadlo má 5-bodový bezpečnostný pás s centrálnym napínačom bezpečnostných pásov pre maximálnu bezpečnosť!

 

7. Veľmi pohodlné sedadlo, ktoré sa dá nakloniť na viacerých pozíciách, aby sa dieťa mohlo pohodlne pohybovať, či už sa na ceste pozerá alebo spí!

 

8. Sedadlo je vyrobené z vysoko kvalitných priedušných materiálov, takže bude príjemné sedieť v ňom vo všetkých ročných obdobiach, pretože sa malé dieťa nebude potiť ani v lete. Okrem toho sa poťah dá ľahko odstrániť a prať v práčke pri 40 °.

 

Zapojenie: môže byť spojené dozadu pomocou konektorov ISOfix od 0 do 18 kg v smere jazdy, od 9 do 18 kg s 3-bodovým bezpečnostným pásom v smere jazdy.príslušenstvo:- bezpečnostný pás- izofix konektor -oporná noha

Informácie
Možnosti farieb
Značka
BeSafe
Veková kategória
Od narodenia
Dopravné náklady
4
Typ
9-18 kg autosedačka
Číslo produktu
17496
Číslo výrobcu
390641
EAN
7043485390641
Prepravné náklady
Nad 50€ dopravné zadarmo
Výrobca
BeSafe
Sklad
Nie je!
EAN číslo
17496
heureka.sk najnakup.sk pricemania.sk tovar.sk shop-mania.sk