BeSafe iZi Comfort X3 autosedačka 9-18kg - 07 Sunset Mélange

Sklad: Nie je!
BeSafe iZi Comfort X3 autosedačka 9-18kg -  07 Sunset Mélange

BeSafe iZi Comfort X3 autosedačka 9-18kg 

 

Vďaka jedinečnému systému upevnenia je iZi Comfort X3 ľahšie upevniť ako akékoľvek automobilové sedadlo, ktoré je možné zapnúť pomocou bezpečnostného pásu. To znamená pre vaše dieťa počas cesty omnoho väčšiu bezpečnosť.

DOPRAVA ZADARMO DOMOV!

194,40
Vypredané
K obľúbeným
Odporučiť
Vytlačiť
Porovnanie
Otázka k produktu
Detaily
Informácie
Video
Detaily

BeSafe iZi Comfort X3 autosedačka

 

Komu to odporúčame?

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o ochranu svojho dieťaťa pomocou rôznych techník na autosedačke, alebo chcú pre svoje dieťa skutočne modernú a pohodlnú sedačku, ktorá sa môže pochváliť vynikajúcimi, žiarivými farbami.

 

BeSafe iZi Comfort X3 bol najlepší v roku 2003 v teste ADAC.

Sedadlo sa dá nakloniť do niekoľkých polôh bez toho, aby bolo potrebné znova a znova uťahovať pás. Vstavaný bočný chránič chráni zraniteľné časti tela vrátane hlavy, krku a vnútorných orgánov.

 

BeSafe iZi Comfort X3 spĺňa požiadavky normy ECE R44-04. Sedadlo poskytuje vynikajúcu bočnú ochranu hlavy a tela a je potiahnuté materiálom tlmiacim nárazy.Revolučný systém navádzania pásu ponúka užívateľovi jedinečné výhody. Môžete presne vidieť, čo sa stane, keď pás prechádza pred sedadlom, nie za ním, ako pri niektorých iných výrobkoch.Ochrana hlavy pomocou EPS peny.

 

Výšku pokrývky hlavy je možné nastaviť naraz. Ramenné popruhy automaticky sledujú pokrývky hlavy a nastavujú sa z 8 možných výšok.V sedadle je nový systém magnetických pásov, ktorý udržuje pásy na okraji sedadla, čím uľahčuje vstup a výstup dieťaťa. Jedinečný systém napínania pásu zaisťuje stálu stabilitu.

 

Má 5-bodový bezpečnostný pás s centrálnym napínačom bezpečnostných pásov. Sedadlo je možné sklopiť do piatich polôh, priedušné operadlo funguje dokonale pri vysokej teplote, takže sa dieťa do sedadla nespotí. Poťah sa dá ľahko odstrániť a umyť (pri 40 ° C).

 

príslušenstvo:
- 5-bodový bezpečnostný pás
- redukčná vložka
- ramenná podložka

 

Dostupné príslušenstvo: extra poťah, vložka sedadla, zužujúca vložka, sada upevňovacích pásov, strešné okno, ochranný kryt, spona na opasok, zrkadlo detskej opatrovateľky, markíza.

Informácie
Možnosti farieb
Značka
BeSafe
Veková kategória
Od 10 mesiacov
Dopravné náklady
4
Typ
9-18 kg autosedačka
Číslo produktu
22061
EAN
7043485251072
Prepravné náklady
Nad 50€ dopravné zadarmo
Výrobca
BeSafe
Sklad
Nie je!
EAN číslo
22061
Video

heureka.sk najnakup.sk pricemania.sk tovar.sk shop-mania.sk