Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu

Sklad: Skladom
Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu
Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu
Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu
Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu
Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu
Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu

Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu

 

SNUZA PICO SMART - MONITOR POHYBU A SPÁNKU Snuza Pico - monitor pohybu s aplikáciou pre smartphone má dýchanie vášho dieťatka stále pod dohľadom. Sníma pohyb bruška, frekvenciu dýchania, teplotu pokožky a zaznamenáva i prípadný pád dieťaťa. Monitor dychu Snuza Pico sa jednoducho ovláda, nevyžaduje žiadne káble ani napájanie - poskytuje pocit pohodlia a pokoja tam, kde ho práve potrebujete.

131,30
K obľúbeným
Odporučiť
Vytlačiť
Porovnanie
Otázka k produktu
Detaily
Informácie
Detaily

Snuza Pico 2 MD prenosný monitor dychu

Snuza® Pico je menší od 40% ako Snuza® Hero. Je to bezkontaktné zariadenie, ktoré detekuje aj najmenšie pohyby a monitoruje vaše dieťa počas spánku.

Aplikácia zariedenia Snuza® Pico vás okamžite upozorní na namerané údaje - pohyby brucha, telesnú teplotu, polohu tela počas spánku, a aj o tom ked prístroj spadol alebo nie je na správnom mieste.

Môžete tiež sledovať všetky údaje na Vašom smartfóne : dychový pohyb brucha dieťaťa , telesnú teplotu a dokonca aj polohu spánku.

Aplikácia je k dispozícii aj pre zariadenia so systémom iOS a Android.

Snuza® Pico dokáže detekovať aj vonkajší pohyb, preto sa neodporúča používať pri spoločnom spánku s dieťaťom alebo pri spánku dieťaťa v kočíku alebo v autosedačke.

 

Ak sa dieťa počas 15 sekúnd nenadýchne, zavibruje v snahe obnoviť dýchanie. Často i vibrácie postačia k tomu, aby sa dieťa prebralo a Pico sa vráti do sledovacieho režimu.

Ak sa však dieťa počas nasledujúcich 5 sekúnd nenadýchne, spustí sa hlasný alarm, ktorý vás upozorní na to, že dieťa nedýcha.
Ak máte zapnutú aplikáciu, na zástavu dychu vás hlasno upozorní aj telefón.

Snuza Pico nevyžaduje žiadne káble, napájanie alebo senzorické podložky - je vždy tam, kde ste vy a vaše dieťa.
Monitor môžete nasadiť na plienku aj keď svoje dieťa ešte dojčíte či uspávate a následne Pico zapnúť cez mobilnú aplikáciu až po zaspaní dieťaťa. Nemusíte tak dieťa budiť rozopínaním oblečenia. V noci nie je nutné pri manipulácii s dieťaťom monitor vypínať. Berte však na vedomie, že monitor pohybu môže zaznamenávať pohyb z vonkajších zdrojov - pohyby rodičov pri uspávaní alebo dojčení. Aplikácia potom môže signály chybne vyhodnocovať. Senzory sú veľmi citlivé, preto sa neodporúča použitie pri spoločnom spaní alebo na zdieľanej posteli u dvojčiat.

Monitor pohybu Snuza Pico nemusí byť umiestnený len na prednej časti bruška v oblasti pupku. Môžete ho umiestniť bližšie k bokom, aby to viac vyhovovalo rôznym spánkovým pozíciám. Dodržiavajte zásady bezpečného spánku dieťaťa k prevencii SIDS - nikdy neukladajte dieťa k spánku na brušku. Dieťa by malo spať v polohe na chrbte s hlavičku obrátenou na bok. 

Snuza Pico využíva bezpečné technológie ultra nízkej spotreby energie (Bluetooth Low Energy) k prenosu dát do vášho smartphonu.

Pri každodennom použití po celý rok (18 hodín denne) dieťa vstrebe toľko energie, ako v situácii, kedy by matka strávila 1 minútu a 9 sekúnd na telefóne, zatiaľ čo tlačí kočík.

Snuza využíva Bluetooth na spojenie s telefónom, Bluetooth má vo všeobecnosti krátky dosah (niekoľko metrov), ktorý sa ešte zmenšuje ak je medzi monitorom a telefónom prekážka. Dosah pripojenia je ovplyvnený aj dosahom Bluetooth vysielača vášho telefónu.

 

Snuza Pico má vlastnú nabíjaciu stanicu. Po plnom nabití vydrží až 40 hodín. Úroveň nabitia batérie môžete sledovať cez aplikáciu Snuza Connect.

Rozmery:

Dĺžka: 46,32 mm

Šírka: 40,19 mm

Hĺbka: 15,16 mm

 

Dôležité! Monitor Snuza je pomôcka pri starostlivosti o dieťa, nie je to zdravotnícka pomôcka. Neslúži k určeniu diagnózy ani ako prevencia alebo prístroj na monitorovanie choroby, zranenia alebo poškodenia, vrátane syndrómu náhleho úmrtia dojčaťa (SIDS - Sudden Infant Death Syndrom).

Snuza Pico neobsahuje nikel a je zdravotne testovaný.

 

 

Informácie
Značka
Snuza
Veková kategória
Od narodenia
Dopravné náklady
4
Typ
baby monitor
Číslo produktu
40843
Číslo výrobcu
SNU_PICO_2
Značka - Výrobca
Snuza
EAN
0898346002792
Dodacia lehota v SR
5 dní
Prepravné náklady
Nad 50€ dopravné zadarmo
Výrobca
Snuza
Sklad
Skladom
EAN číslo
40843
heureka.sk najnakup.sk pricemania.sk tovar.sk shop-mania.sk tatrabanka_sk