Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Kupujúci má v zmysle ustanovenia zákona o ochrane spotrebiteľa (zákon č.102/2014 Z. z.) právo od uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 30 dní odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bol v uvedenej lehote jeho list o odstúpení od zmluvy doručený predávajúcemu.

Tovar zasielajte :

  • V pôvodnom obale, nepoužívaný a nepoškodený, vrátane príslušenstva (záručný list, návod na použitie...).
  • Primeraná starostlivosť o tovar musí byť zachovaná.
  • Predávajúci má právo odmietnuť prijať tovar v prípadoch, kedy vrátený tovar alebo jeho súčasti sú znečistené alebo nespĺňajú základné predpoklady pre hygienicky bezpečné odovzdanie tovaru do procesu jeho uvedenia do pôvodného stavu.
  • Balík zašlite poistený, alebo doporučene na adresu uvedenú nižšie. Zásielku na dobierku si na danej adrese bohužiaľ nikto z nás nemôže prevziať, takže by sa vrátila späť vám a k výmene tovaru by nedošlo. To isté platí v prípade využitia služby „Balík na poštu“, ktorú rovnako nie je možné použiť.

Je nevyhnutné, aby bol v uvedenej lehote spolu s tovarom zaslaný (môžete tiež poslať potrebné dokumenty e-mailom, aby ste sa vyhli zbytočnému tlačeniu):

1. Vyplnený formulár o vrátení tovaru
2. Faktúra o kúpe 

Formulár o odstúpení od zmluvy je potrebné si stiahnuť, vyplniť a odoslať na adresu spoločnosti, poprípade e-milom na: info@babysafari.sk

DÔLEŽITÉ!

Pri odoslaní spätného balíka Vás prosíme aby ste zadali naše telefónne číslo +421908 448 860, aby nás mohli kontaktovať o doručení.

Tiež prosíme zaslať fotokópiu o dodacom lístku, aby sme vedeli akým spôsobom a kuriérom ste nám poslali balík.

Tovar spolu s hore uvedenými dokladmi zasielajte na adresu:

Baby Brands s.r.o.

Hlavná 2/A

Štúrovo 943 01

inak balík nebude prevzatí!

Pre formulár kliknite sem>>>

heureka.sk najnakup.sk pricemania.sk tovar.sk shop-mania.sk tatrabanka_sk