Lansinoh Organický olej na masáž hrádze 50ml

Sklad: Skladom
Lansinoh Organický olej na masáž hrádze 50ml
Lansinoh Organický olej na masáž hrádze 50ml
Lansinoh Organický olej na masáž hrádze 50ml
Lansinoh Organický olej na masáž hrádze 50ml

Lansinoh Organický olej na masáž hrádze 

 

Lansinoh Organický olej na masáž hrádze vyživuje pokožku perinea, uľahčuje perineálnu masáž a pomáha predchádzať natrhnutiu pri pôrode.

Špeciálna zmes prírodných ingrediencií navrhnutá pre oblasť perinea vrátane mandľového, jojobového oleja a oleja z pšeničných klíčkov pokožku zvláčňuje a vyživuje.

Vhodný aj na hydratáciu tehotenského bruška.

15,30
K obľúbeným
Odporučiť
Vytlačiť
Porovnanie
Otázka k produktu
Detaily
Informácie
Dôležité informácie
Detaily

Lansinoh Organický olej na masáž hrádze 

 

Očakávanie bábätka je niečo úžasné. Čím viac sa pôrod blíži, tým viac si budúcich mamičiek kladie otázku: Ako sa môžem na pôrod čo najlepšie pripraviť? Pôrodné asistentky odporúčajú vykonávanie masáže hrádze od 34. týždňa tehotenstva. Masáž hrádze pomáha budúcej mamičky pripraviť sa na pôrod fyzicky aj psychicky. Podporuje elasticitu tkaniva hrádze a je dokázané, že pomáha predchádzať natrhnutiu hrádze* pri pôrode. Lansinoh® Organický olej na masáž hrádze bol špeciálne vyvinutý pre použitie na perineu a bol klinicky a gynekologicky testovaný.

Klinicky testovaný – uľahčuje perineálnu masáž, ktorá podporuje elasticitu pokožky a zvyšuje šancu na prirodzený pôrod bez nutnosti nástrihu hrádze.

Jedinečná zmes prírodných ingrediencií vrátane mandľového, jojobového oleja a oleja z pšeničných klíčkov dodáva pokožke jemnosť a pružnosť. Olej bohatý na vitamín E vyživuje a uvoľňuje tkanivo hrádze a pomáha ho pripraviť na pôrod.

Gynekologicky testovaný a špeciálne navrhnutý na použitie pre perineálnu oblasť. Vhodný aj pre citlivú pokožku.

Zloženie (99% organické zložky certifikované USDA):

  • slnečnicový olej- hydratuje, podporuje a vyživuje pokožku a obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu E.
  • sladký mandľový olej- zadržiava vlhkosť v pokožke a stará sa o popraskanú a podráždenú pokožku.
  • vitamín E
  • marhuľový olej- má vysoký obsah vitamínov a antioxidantov. Dodáva pokožke vlhkosť, stará sa o suché miesta, aby bola pokožka jemná a hydratovaná.
  • jojobový olej- je veľmi podobný prirodzenej ochrannej vrstve na ľudskej pokožke. Ľahko sa vstrebáva a zadržiava vlhkosť pokožky.
  • olej z pšeničných klíčkov- je bohatý na živiny vrátane vitamínu E. Často sa používa v kozmetike na udržanie zdravej pokožky a na spomalenie starnutia pokožky.

Lansinoh Organický olej na masáž hrádze je klimaticky neutrálny produkt. V záujme dosiahnutia klimatickej neutrality produktu sa zaznamenávajú emisie skleníkových plynov, znižuje sa dopad na životné prostredie a podporuje sa certifikovaný environmentálny projekt, ktorý rozumne zabraňuje emisiám skleníkových plynov.

Lansinoh Organický olej na masáž hrádze je vegánsky a neobsahuje žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky – po masáži sa nemusí zmývať.

Pred použitím si prečítajte celý návod na použitie a dôkladne si umyte ruky a ostrihajte nechty. Na začiatku použite 2-3 kvapky oleja a v prípade potreby pridajte viac. Môže sa používať 3-4 krát týždenne od 34. týždňa tehotenstva. Len na vonkajšie použitie.

Návod na použitie:

Pred použitím si prečítajte celý návod na použitie a dôkladne si umyte ruky. Na začiatku použite 2-3 kvapky oleja a v prípade potreby pridajte viac.
Môže sa používať 3-4 krát týždenne od 34. týždňa tehotenstva.

Informácie
Možnosti farieb
Výber farby
bledomodrá
Značka
Lansinoh
Veková kategória
pre mamičky
Dopravné náklady
4
Typ
kozmetika
Číslo produktu
41611
Číslo výrobcu
232608
Značka - Výrobca
Lansinoh
EAN
5060420232608
Dodacia lehota v SR
5 dní
Prepravné náklady
Nad 50€ dopravné zadarmo
Sklad
Skladom
EAN číslo
41611
Dôležité informácie
Dôležité informácie
Výrobok je zdravotný a hygienický výrobok. Ak bol obal otvorený alebo na výrobku existujú známky používania, 14-dňové právo na odstúpenie od zmluvy končí 102/2014. Z.z. na základe § 7 ods. 6 e) nariadenia vlády.
To znamená, že tento tovar po otvorení nemôžete poslať naspäť. 
heureka.sk najnakup.sk pricemania.sk tovar.sk shop-mania.sk tatrabanka_sk